فایده سجده رو به کعبه از نظر علمی!

بدن شما به طور روزانه مقداری امواج الکترومغناطیسی دریافت می کند. شما امواج الکترومغناطیس که از تجهیزات الکتریکی استفاده می کنید و نمی توانید از آنها فرار کنید را دریافت می کنید و همچنین از طریق لامپ های روشن که حتی برای یک ساعت هم خاموش نمی شوند. شما منبعی هستید که مقدار زیادی امواج الکترومغناطیسی دریافت می کنید. به عبارت دیگر شما با امواج الکترومغناطیسی شارژ می شوید بدون این که بفهمید!

 

ک دانشمند غیر مسلمان از اروپا تحقیقاتی را برای یافتن بهترین روش جهت خارج کردن امواج الکترومغناطیسی که به دبدن آسیب می رساند را انجام داد در نهایت تعجب به نتیجه ای عجیب رسید‌؛ نتیجه ای که برای او به عنوان یک دانشمند غیر مسلمان باور نکردنی بود!

تحقیقات وی نشان می داد که سجده کردن به سمت کعبه مقدس بهترین راه برای کاهش یافتن شدید سطح انرژی های منفی بدن انسان است.
با گذاشتن پیشانی تان بیشتر از یک بار روی زمین،‌ زمین امواج الکترومغناطیسی را تخلیه خواهد کرد. این شبیه اتصال زمین به ساختمان هایی است که احتمال برخورد سیگنال های الکتریکی مانند رعد و برق به آنها وجود دارد. اتصال زمین باعث می شود که امواج از طریق زمین تخلیه شده و آسیبی به مردم نرسانند.

آنچه این تحقیق را شگفت انگیزتر می کند‌، این است:
بهترین راه برای این که به این منظور پیشانی تان را بر خاک بگذارید،‌ حالتی است که رو به مرکز زمین باشید چرا که در این حالت امواج الکترومغناطیسی بهتر تخلیه خواهند شد و لابد بیشتر تعجب خواهید کرد که بدانید بر اساس اصول علمی ثابت شده، ‌مرکز زمین مکه است!
آری،‌ کعبه درست وسط زمین است. بنابراین سجده به سمت قبله مسلمانان جهان،‌ بهترین راه تخلیه سیگنال های مضر از بدن است. این تحقیق سند محکمی است برای اثبات علمی بودن دستورات اسلام. کسانی که در روز ۳۴ بار در رکعات ۱۷ گانه نمازشان سجده می کنند،‌ بی شک بیش از هر کس دیگری انرژی های منفی کسب شده در طول روز را تخلیه می کنند.

چنین است که نماز را آرامش دهنده قلب ها می خوانند و بر مرتب و سر وقت خواندنش تاکید دارند. اگر انسان می توانست تمام نامکشوفه های طبیعت را کشف کند، ‌حکمت احکام اسلامی هم برایش گشوده می شد،‌ اما افسوس که علم آدمی ناقص است و اسرار طبیعت بسیار.
کلمه ا… آرامش بخش است!

یک پژوهشگر هلندی غیر مسلمان چندی پیش تحقیقی در دانشگاه آمستردام انجام داده و به این نتیجه رسیده بود که ذکر کلمه جلاله «ا…» و تکرار آن و نیز صدای این لفظ،‌ موجب آرامش روحی شده و استرس و نگرانی را از بدن انسان دور می کند.
این پژوهشگر غیر مسلمان هلند طی گفتگویی در این باره گفت: « پس از انجام تحقیقاتی سه ساله که روی تعداد زیادی مسلمان که قرآن می خوانند یا کلمه «ا…» را می شنوند، به این نتیجه رسیدم که ذکر کلمه «ا…» و تکرار آن و حتی شنیدن آن،‌موجب آرامش روحی شده و استرس و نگرانی را از بدن انسان دور می کند و نیز به تنفس انسان نظم و ترتیب می دهد.
وی در ادامه افزود:« بسیاری از این مسلمانان که روی آنان تحقیق می کردم، ‌از بیماری های مختلف روحی و روانی رنج می بردند. من حتی در تحقیقاتم از افراد غیر مسلمان نیز استفاده کرده و آنان را مجبور به خواندن قرآن و گفتن ذکر ا… کردم و نتیجه باز هم همان بود. خودم نیز از این نتیجه به شدت غافلگیر شدم،‌ زیرا تاثیر آن بر روی افراد افسرده،‌ ناامید و نگران،‌ تاثیری چشمگیر و عجیب بود.»
این پژوهشگر هلندی همچنین گفت:« از نظر پزشکی برایم ثابت شد حرف الف که کلمه ا… با آن شروع می شود،‌ از بخش بالایی سینه انسان خارج شده و باعث تنظیم تنفس می شود‌، به ویژه اگر تکرار شود این تنظیم تنفس به انسان آرامش روحی می دهد. حرف لام که حرف دوم ا… است نیز باعث برخورد سطح زبان با سطح فوقانی دهان می شود. تکرار شدن این حرکت که در کلمه ا… تشدید دارد،‌ در تنظیم و ترتیب تنفس تاثیرگذار است. اما حرف «ها» حرکتی به ریه می دهد و بر دستگاه تنفسی و در نتیجه قلب تاثیر بسیار خوبی دارد و موجب تنظیم ضربان قلب می شود.

به راستی که قرآن کریم در آیه ای کریمه می فرماید:
« الذین آمنوا و تطمئن قلوبهم بذکر الله ألا بذکر الله تطمئن القلوب» 


منبع: راه موفقیت – شماره

مدیر وبلاگ: بهرام خسروی

/ 4 نظر / 299 بازدید
h

سلام مطلب مربوط به سجده خیلی خوب بود.اما کوانتم به زبان ساده نبود.ممنون

h

سلام مطلب مربوط به سجده خیلی خوب بود.اما کوانتم به زبان ساده نبود.ممنون

بهزاد شماعی

لطفا بحث دین کعبه وتخلیه ی انرژی وارتباط ان با فیزیک را از برنامه حذف نمایید ، خیلی ارزش علمی وبلاگتان پایین میاد .این روزا خدا وکاینات زیر سئوال رفتن ،همین علم اونا رو رو زیر سئوال برده ،کدام تحقیقان ،کدام دانشمند غیر مسلمان ،اسم تحقیقات واون دانشمنده کی بوده ؟ در کدام اکادمی در کدام کشور ؟ حتما کاندید جایزه نوبل هم شده . این حرف هم مثل جریان عدد 19 هست که یه عوضی میگفت تعداد ایه های قران ضریب 19 است وبسم الله های قران ضریب 19 هست و بقیه ی مسائل ان همه ضریب 19 هستند وخلاصه اینا همه معجزه های قران است .که همش هم دروغ بود . دین اصلا ربطی به علم نداره .دین اصولا علم گریزه مثل کارد وپنیر میمونند .همین دین باعث شد که امروز کسی فیزیک کوانتوم رو نفهمه . همین دین تا همین دیروز هر کس را که میگفت زمین گرده رو میسوزوند . من فکر میکنم این تئوری مال یه دانشمند اسلامی باشه یارو گفته دانشمند غیر مسلمان که باورش رو اسون کنه ویه جوری اونو تلقین کنه . اینو فقط مذهبی های تهی مغز و بی تشخیص ممکنه قبول کنند . که میکنند .و ................

ک.ع.شورمستی

سلام. دوست عزیز از نوشته های جالب شما لذت بردم. چه بحث کوآنتوم و چه بحث سجده و... لطفی کنید و آدرس دقیق رفرنس ها و یا اگر ممکن است خود متن یا لینک آن را برایم ای میل کنید. بیشتر منظورم مستندات فواید سجده و ... است. ما برای پیدا کردن و انتشار حقایق وظیفه ای داریم که دوست دارم به درستی از عهده ی آن برآیم . پیشتر از لطفی که می کنید سپاسگزلرم